Diller

Haberler

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümümüz Fransa’da Sendikalarla Görüştü Cuma, Ocak 24, 2020 - 16:49
Fırat Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü tarafından Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında yürütülen “Kadınlar Sendikasız, Sendikalar Kadınsız Olamaz” projesi kapsamında Fransa’da Sendikaları ziyaret etti.
 
Sosyal Bilimlerde Araştırma Yapmak: Suç Araştırmaları Deneyimi konulu konferans gerçekleştirildi. Cuma, Ocak 24, 2020 - 16:28

Fakültemiz konferans salonunda Doç. Dr. Abdunnur YILDIZ koordinatörlüğünde Fakültemiz Dekanı Prof. Dr.

SSCI Dergilerde Yayın Konulu Konferans Gerçekleştirildi Cuma, Ocak 3, 2020 - 15:48

Fakültemiz konferans salonunda Doç. Dr. Abdunnur YILDIZ koordinatörlüğünde Prof. Dr. Burcu ÖZCAN'ın sunumuyla "SSCI Dergilerde Yayın Nasıl Yapılır?" konulu konferans gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen konferansa fakültemiz öğretim elemanlarının yanı sıra, çok sayıda yüksek lisans ve doktora öğrencisi katıldı.

"Kadının Çalışma Hayatında Genel Durumu ve Geleceği" konulu çalıştay düzenlendi. Pazartesi, Aralık 23, 2019 - 16:27

Fakültemiz Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü ile Elazığ Türk Eğitim-Sen tarafından koordine edilen Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı "Sendikasız Kadın, Kadınsız Sendika Olmaz" başlıklı yurtdışı proje kapsamında "Kadının Çalışma Hayatında Genel Durumu ve Ge

Türkiye Azerbaycan Ekonomik İşbirliği Konferansı Gerçekleştirildi Cumartesi, Mayıs 11, 2019 - 13:00

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Öğrenci Topluluğu ile Azerbaycan Gençler Öğrenci Topluluğu tarafından ortaklaşa ''Türkiye Azerbaycan Ekonomik İşbirliği'' konferansı düzenlendi. 

Finansal Okuryazarlık Eğitimi Cumartesi, Mayıs 11, 2019 - 12:51

Fakültemiz Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü 2. sınıf öğrencisi Gülsüm Ağırman tarafından öğrencilerimize ''Bireysel Finansal Okuryazarlık Eğitimi'' verildi.

Çalışma Ekonomisi Bölümü Tarafından 2. Emek Paylaşımı Paneli Gerçekleştirildi Cumartesi, Mayıs 11, 2019 - 12:46

7 Mayıs 2019 tarihinde İİBF Konferans salonunda fakültemiz Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü öğrencileri tarafından 2. Emek Paylaşımı Paneli düzenlendi. Panelde ''Ekonominin Kısa Tarihi'' ve ''Teknolojiye Karşı İnsanlık'' konuları ele alındı.

Emek Atölyesi Resim Sergisi Cumartesi, Mayıs 11, 2019 - 12:01

Fakültemizde AFAD Konulu Söyleşi Programı Gerçekleştirildi Cuma, Mayıs 10, 2019 - 11:31

Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürü Osman PIHTILI'nın katılımıyla fakültemiz konferans salonunda AFAD kurumu hakkında bir söyleşi

2. Uluslararası İktisadi ve İdari Bilimler Öğrenci Kongresi Düzenlendi Perşembe, Mayıs 2, 2019 - 15:45

İktisat Öğrenci Topluluğu tarafından II. Uluslararası İktisadi ve İdari Bilimler Öğrenci Kongresi düzenlendi. Kongrenin açılış oturumu İİBF Sabri Ülgener Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Maliye Bölümü Öğretim Üyesi Dr.

Sayfalar