Languages

Haberler

Fakültemiz Yöneticileri Öğretim Üyelerimizle İstişare Toplantısı Düzenledi Thursday, February 1, 2018 - 13:11

Dekan, Dekan Yardımcılarımız ve Fakülte Sekreterimizden oluşan idari kadromuz, Öğretim Üyelerimizle bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda başta Sayın Dekanımız Prof.Dr.

ULUSLARARASI SOSYAL BİLİMLER VE İNOVASYON KONGRESİ Wednesday, January 3, 2018 - 17:24

ULUSLARARASI SOSYAL BİLİMLER VE İNOVASYON KONGRESİ’NİN DEĞERLİ KATILIMCILARI,

 

F.Ü. İKTİSAT ÖĞRENCİ TOPLULUĞU ANKARA’YA TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ Thursday, November 9, 2017 - 13:24

Fırat Üniversitesi İktisat Öğrenci Topluluğu Teknik gezi kapsamında Ankara’ya bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Teknik gezi kapsamında öğrenciler, Ekonomi Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlı

TÜBİTAK Lisans Öğrencileri Bilgilendirme Toplantısı Fakültemizde Gerçekleştirildi Saturday, October 28, 2017 - 16:35

TÜBİTAK Lisans Öğrencileri Araştırma Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Fakültemiz Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi. Toplantıda Arş. Gör. Dr. Hakan ALTUNAY TÜBİTAK Araştırma Projeleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

F.Ü. Kalite Kurulu Üyeleri Fakültemizde Bilgilendirme Toplantısı Yaptı Thursday, October 26, 2017 - 14:52

Fırat Üniversitesi Kalite Kurulu Üyeleri fakültemizde bilgilendirme toplantısı yaptı. Toplantıya Bölüm Başkanlarımız ve Kalite Kurulu üyelerimiz katıldı.

Fakültemizde TÜBİTAK Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi Wednesday, October 25, 2017 - 17:48

Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erkan Turan DEMİREL tarafından akademik personele yönelik olarak TÜBİTAK Projeleri hazırlama konusunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Fakültemiz Yabancı Uyruklu Öğrencilerle Oryantasyon Programı Düzenledi Tuesday, October 24, 2017 - 10:02

Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dekanı Prof. Dr. Zahir KIZMAZ, dekan yardımcısı Doç. Dr. Kürşat Çelik ve Fakülte Sekreteri Mustafa TÜNTAŞ yabancı uyruklu öğrencilerle bir araya gelerek oryantasyon programı düzenledi. Düzenlenen toplantıda yabancı uyruklu öğrencilerin sorunları ve beklentileri ele alınarak görüş alışverişinde bulunuldu.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İdari ve Hizmet İçi Personelleriyle Motivasyon Toplantısı Düzenledi Monday, October 23, 2017 - 02:55

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İdari ve Hizmet İçi Personelleriyle Motivasyon Toplantısı Düzenledi. Düzenlenen birinci toplantıda Fakülte Sekreteri Mustafa Tüntaş idari personeller ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. İkinci toplantı ise hizmet içi personelle gerçekleştirildi.

KYK Burs Kredi Başvuruları Başladı Monday, October 16, 2017 - 19:58

KYK Burs/Kredi Başvuruları Başladı

Pages